Zpravodajství

 

Získejte zvýhodněnou permanentku na mistrovství světa v Košicích!

6.1.2019

Aktuálně - Českomoravský svaz hokejbalu zajistil pro české fanoušky jedinečnou nabídku! 14. – 22. června se v Košicích na Slovensku koná mistrovství světa žen a mužů. Ženský celek bude útočit na obhajobu titulu, mužský pak bude bojovat o návrat zpátky na vrchol. Českomoravský svaz hokejbalu obdržel od pořadatelů světového šampionátu pro fanoušky českých národních týmů sektor B12. Aktuálně zbývá už jen 244 míst k sezení! Cena za jednu permanentku je 550,- Kč. Tuto výhodnou cenu má pouze ČMSHb. Jedinou podmínkou je, že zájemce o permanentku musí být občanem České republiky. A co udělat pro získání permanentek? To se dozvíte v článku!

Krásný nový rok

1.1.2019

Novoroční přání - Rok 2018 je minulostí. Byl rokem, ve kterém byl zvolený nový Výkonný výbor regionu. Rokem, ve kterém titul mistra druhé ligy vybojovala Česká Třebová a v krajské lize se vítězem stala Chrudim. Rokem, ve kterém si umístění v TOP 3 CROSSDOCK extraligy vybojovaly hned dva východočeské týmy – Pardubice a Letohrad. 2018 byl také rok, ve kterém titul mistra extraligy mladšího dorostu opět vybojoval Letohrad, v extralize staršího dorostu zlato putovalo do Pardubic a v kategorii starších žáků se mistrem republiky stal Svítkov. Byl i rokem, ve kterém se do klubů vrátili zlatí junioři a stříbrná „osmnáctka“ z Kanady a Češi a Češky byli úspěšní i na Světovém poháru konaném na Moravě, a také rokem, který přinesl řadu úspěšných turnajů a desítky skvělých náborových a prezentačních akcí v režii jednotlivých klubů napříč republikou.

Krásné Vánoce

24.12.2018

RSHb Čechy Východ přeje všem hráčům, funkcionářům i fanouškům krásné svátky plné klidu a pohody a do nového roku a do nového roku 2019 jen to nejlepší.

Zápas kola bude v Chlumci. „Důležitý bude první gól,“ říká Jan Skřivánek

8.11.2018

Upoutávka na 2. ligu - Tímto víkendem  začíná druhá polovina základní části a 10. kolo tak bude ve znamení letošních odvet. Jako první si to rozdají hokejbalisté Chlumce s hosty ze Svitav, nedaleko v Hradci Králové hraje místní B tým s hráči z Heřmanova Městce a sobotní hrací den zakončí Přelouč, kam přijede rezerva Autoskla Pardubic. A v neděli poslední zápas v tomto roce odehraje Česká Třebová v Dlouhoňovicích proti Žamberku. Volno má Svítkov.

Okénko do vyšších soutěží

7.11.2018

Vyšší soutěže – Pravidelně Vás na našich stránkách informujeme o soutěžích v našem regionu, ale nechceme zapomínat ani na naše zástupce hrající svazové soutěže a proto Vám přinášíme toto „okénko do vyšších soutěží“, ve kterém se ohlédneme za uplynulým víkendem.     

Podzim v přeboru přípravek je zakončen, hrálo se v Letohradě a Svítkově

7.11.2018

VČ přebor přípravek – Po dvou turnajích v minihokejbalu se Východočeský přebor přípravek ve třetím zastavení letošní sezony vrátil do formátu 5+1. Turnaj se konal na dvou hřištích – v Letohradě a Svítkově. Podzim ale v minulé sobotě ukázal svou deštivou tvář a tak se nejen hráči, ale i trenéři a rodiče museli popasovat s vlezlým listopadovým počasím.

Delta i Opatovice bodují, Autosklo zpátky na čele

6.11.2018

Předposlední kolo se odehrálo v neděli napříč regionem a přineslo nejeden zajímavý výsledek.  Bezpochyby tím největším překvapením je škobrtnutí Chlumce i favorizované Chrudimi. Na bodový zisk dokázali částečně navázat Opatovice a na další body neustále čekají Jestřábi.

Pardubické derby pro Svítkov

6.11.2018

Liga SŽ - O víkendu se sice hrála tři utkání, ale jedno přebilo ostatní dvě, bylo to samozřejmě pardubické derby, které opět mělo rozhodnout kdo se bude vyhřívat na prvním místě. Svítkov sice v utkání prohrával, ale dokázal se vrátit a svoji výhru pečetil v samostatných nájezdech. V ostatních zápasech potvrdili Ježci i Hradec Králové své kvality a své soupeře vysoko přehráli.

V Hradci i Ježkárně padly devítky, Kohouti potvrdili roli favorita

5.11.2018

2. liga – Už jen dva hrací víkendy zbývají do konce podzimní části východočeské druhé ligy. V tom uplynulém kole se střetly rezervy Hradce Králové a Pardubic a souboj vyzněl jednoznačně lépe pro Autoskláře. Vysokým výsledkem skončil i zápas Ježků a žamberských Kanců, třebovská Lokomotiva přejela Svítkov a Chlumec v Přelouči vybojoval hubenou výhru.

V 2. lize nás čeká východočeské derby

1.11.2018

Máme před sebou poslední hokejbalový měsíc v tomto roce. Do Ježkárna arény dorazí rozjetí kanci z Žamberku, čeká nás také derby B týmů - do Hradce dorazí Pardubice, Přelouč B přivítá vrtačky z Chlumce a výčet zápasů uzavře souboj prvního s posledním - Svítkov B hostí kohouty z Č. Třebové.