Zpravodajství

 

Regionální ligu čeká závěr podzimu, zápasem kola je Chrudim versus Delta

9.11.2018

Upoutávka – I když je v neděli svatého Martina, na bílém koni zřejmě nepřijede. To je dobrá zpráva pro všechny hokejbalisty, které čeká další nabitý víkend. Závěr podzimní části má před sebou přebor minipřípravek i mladších žáků, poslední kolo čeká regionální ligu a doma hrají všechny tři extraligové týmy z východu Čech.

Zápas kola bude v Chlumci. „Důležitý bude první gól,“ říká Jan Skřivánek

8.11.2018

Upoutávka na 2. ligu - Tímto víkendem  začíná druhá polovina základní části a 10. kolo tak bude ve znamení letošních odvet. Jako první si to rozdají hokejbalisté Chlumce s hosty ze Svitav, nedaleko v Hradci Králové hraje místní B tým s hráči z Heřmanova Městce a sobotní hrací den zakončí Přelouč, kam přijede rezerva Autoskla Pardubic. A v neděli poslední zápas v tomto roce odehraje Česká Třebová v Dlouhoňovicích proti Žamberku. Volno má Svítkov.

Okénko do vyšších soutěží

7.11.2018

Vyšší soutěže – Pravidelně Vás na našich stránkách informujeme o soutěžích v našem regionu, ale nechceme zapomínat ani na naše zástupce hrající svazové soutěže a proto Vám přinášíme toto „okénko do vyšších soutěží“, ve kterém se ohlédneme za uplynulým víkendem.     

Podzim v přeboru přípravek je zakončen, hrálo se v Letohradě a Svítkově

7.11.2018

VČ přebor přípravek – Po dvou turnajích v minihokejbalu se Východočeský přebor přípravek ve třetím zastavení letošní sezony vrátil do formátu 5+1. Turnaj se konal na dvou hřištích – v Letohradě a Svítkově. Podzim ale v minulé sobotě ukázal svou deštivou tvář a tak se nejen hráči, ale i trenéři a rodiče museli popasovat s vlezlým listopadovým počasím.

Delta i Opatovice bodují, Autosklo zpátky na čele

6.11.2018

Předposlední kolo se odehrálo v neděli napříč regionem a přineslo nejeden zajímavý výsledek.  Bezpochyby tím největším překvapením je škobrtnutí Chlumce i favorizované Chrudimi. Na bodový zisk dokázali částečně navázat Opatovice a na další body neustále čekají Jestřábi.

Pardubické derby pro Svítkov

6.11.2018

Liga SŽ - O víkendu se sice hrála tři utkání, ale jedno přebilo ostatní dvě, bylo to samozřejmě pardubické derby, které opět mělo rozhodnout kdo se bude vyhřívat na prvním místě. Svítkov sice v utkání prohrával, ale dokázal se vrátit a svoji výhru pečetil v samostatných nájezdech. V ostatních zápasech potvrdili Ježci i Hradec Králové své kvality a své soupeře vysoko přehráli.

V Hradci i Ježkárně padly devítky, Kohouti potvrdili roli favorita

5.11.2018

2. liga – Už jen dva hrací víkendy zbývají do konce podzimní části východočeské druhé ligy. V tom uplynulém kole se střetly rezervy Hradce Králové a Pardubic a souboj vyzněl jednoznačně lépe pro Autoskláře. Vysokým výsledkem skončil i zápas Ježků a žamberských Kanců, třebovská Lokomotiva přejela Svítkov a Chlumec v Přelouči vybojoval hubenou výhru.

Liga starších žáků nabídne souboj o čelo tabulky, závěr podzimu čeká přípravku

1.11.2018

Upoutávka – Podzimní část letošní sezony pomalu směřuje ke svému závěru, nadcházející víkend ale nabídne v regionu pestrou porci hokejbalu. V Letohradě a Svítkově se uskuteční poslední zastavení podzimu ve Východočeském přeboru přípravek, předposlední kolo pak čeká regionální ligu. V extralize juniorů se v třaskavém zápase střetnou Perníkáři s Piráty, v neděli pak Perníkáři hostí Kohouty.

V 2. lize nás čeká východočeské derby

1.11.2018

Máme před sebou poslední hokejbalový měsíc v tomto roce. Do Ježkárna arény dorazí rozjetí kanci z Žamberku, čeká nás také derby B týmů - do Hradce dorazí Pardubice, Přelouč B přivítá vrtačky z Chlumce a výčet zápasů uzavře souboj prvního s posledním - Svítkov B hostí kohouty z Č. Třebové.

Vítězem VČ přeboru žen 2018 se stala TJ Lokomotiva Česká Třebová

31.10.2018

VČ přebor žen 2018 /Doplněno/ – Ve sváteční neděli 28.10.2018 se za účasti 14 týmů odehrál pátý a zároveň i poslední turnaj VČ přeboru žen „OPEN“ 2018 na hokejbalovém hřišti ve Svítkově, kde se utkaly týmy skupiny „A“ a v Přelouči, kde spolu změřily síly týmy skupiny „B“. Na turnaji ve Svítkově vybojoval první místo slovenský Zvolen, kterému to však na obhajobu titulu nestačilo. Na turnaji v Přelouči pozvedly nad hlavy pohár za první místo Bodliny Heřmanův Městec. Celkovým vítězem VČ přeboru žen „OPEN“ 2018 se i přes třetí místo na turnaji ve Svítkově stala TJ Lokomotiva Česká Třebová.