Soutěže ČMSHb

Okénko do vyšších soutěží: Pikantní východočeské derby se sněhovou nadílkou

5.12.2018

Vyšší soutěže – Poslední kolo CROSSDOCK extraligy přineslo nejen sněhovou nadílku, ale i východočeské derby, které rozhodli hosté až ve třetí třetině, kdy definitivně zlomili svého soupeře. Letohrad překvapivě prohrál v Karviné. Mezi Juniory si to spolu rozdal Letohrad s Autosklem a Česká Třebová s Hradcem Králové a v obou zápasech se z výher radovali hosté. Dorostenci Svítkova si lehce poradili se svitavskými Sršni, stejně jako Autosklo s Třincem a Ježci s Malenovicemi.        

Okénko do vyšších soutěží: velezkušený Novák rozhodl nájezdovou loterii

29.11.2018

Vyšší soutěže – CROSSDOCK extraliga přinesla východočeské derby, které ovládl Letohrad a nájezdovou bitu mezi favoritem z Kertu a Hradcem, jenž opanoval velezkušený Novák. Prvoligová Polička ukořistila doma poslední podzimní body. V extralize juniorů bodovalo Autosklo na úkor České Třebové a Letohrad. Oba vítěze čeká vzájemný souboj, kterým uzavřou podzimní část sezony. V extralize dorostenců načepovalo Autosklo říznou desítku Brnu, Svítkov si přivezl skalp Ostravy, Ježci rozhodli zápas s Kyjovem v prodloužení a derby uzmul Letohrad na úkor Sršňů.       

České Třebové se druhé kolo Ligy žen vydařilo

23.11.2018

Čtení na víkend – Ve sváteční sobotu 17.11.2018 se odehrálo druhé kolo Ligy žen 2018/2019 na hokejbalovém hřišti v České Třebové a v Praze na Palmovce. Našemu regionálnímu zástupci TJ Lokomotiva Česká Třebová se domácí turnaj povedl, neboť si připsal na konto všechny tři výhry. HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice předvedl velmi pěkný výkon proti pražské Slavii, se kterou prohrál na nájezdy a po výhře nad Prachaticemi, zaváhal jen s Kyjovem. 

Okénko do vyšších soutěží: Svítkov překvapil favorita z Dobřan

21.11.2018

Vyšší soutěže – CROSSDOCK Extraliga zavítala ve sváteční sobotu na Palmovku, kde potvrdit Hradec Králové roli favorita, Autosklo vrátilo odvetu Karviné a dalo tak zapomenout na podzimní debakl a Letohrad prohrál velkou taktickou bitvu s Kertem. V 1.lize překvapil Svítkov favorita z Dobřan. V Juniorech vyhrál nájezdovou bitvu Písek nad Autosklem a Jeleni si otevřeli střelnici proti Tygrům. Naši zástupci v dorostenecké divizi Východ si všichni až na Sršně, kteří podlehli Autosklu, připsali výhry nad svými soupeři.         

Okénko do vyšších soutěží

14.11.2018

Vyšší soutěže – První liga přinesla zajímavé derby mezi Poličkou a Svítkovem, jenž postavil do své svatyně gólmana z TJ KOVO Praha, ale ani ten nezajistil Svítkovu potřebnou výhru, která by ho odlepila od konce tabulky. V dorostenecké lize se odehrála odveta mezi Ježky a domácím Svítkovem. Po vyrovnaném zápase v Ježkárně sliboval zápas drama, které nakonec domácí rozhodli třemi góly vstřelenými ve druhé třetině.