Nenechte si ujít

Finalisty Zimní přeloučské ligy jsou Břehy a Rockets

6.2.2019

Zimní přeloučská liga – V sobotu 2.2.2019 se odehrály semifinálové zápasy Zimní přeloučské ligy, ze kterých do finále postoupily Břehy, jenž svedly třízápasovou bitvu s loňským vítězem Kenyou a Rockets, které daly stopku vítězovi základní části Devils. Finále nás čeká v sobotu 16.2.2019, které rozhodne o tom, zda Rockets navážou na své vítězství z roku 2012 anebo, zda poprvé pozvednou nad hlavy pohár za první místo Břehy.  

„Nejdůležitější je udržet dobrou partu a musí se tím holky bavit,“ říká trenér Pavel Lustyk

1.2.2019

Ženy – Na poslední turnaj VČ přeboru žen „OPEN“ 2018 v Přelouči přijel na zkušenou tým dívek a žen ze Svitav s koučem Pavlem Lustykem, který trénuje v klubu TJ Sršni Svitavy i starší žáky. Jelikož dle jeho slov holky ukázaly, že na to díky jejich zápalu do hry a bojovnosti mají, tak se na ně můžeme těšit i v novém ročníku

„Naším cílem je podávat co nejlepší výkony a vrátit se zpátky do 5+1,“ říká trenér Jiří Bitnar

25.1.2019

Ženy – Novým trenérem Alfaček se stal na podzim loňského roku Jiří Bitnar, kterého jsme vyzpovídali ke krátkému rozhovoru ohledně jeho cílů a plánů do nové sezony. Kromě zimní přípravy, která už běží v plném proudu, chce hlavně doplnit kádr na příští sezónu 5+1 a to všechno s úsměvem a jistou dávkou trpělivosti, kterou u týmu žen prý každý chlap potřebuje.

3. ročník Zimní ligy veteránů ovládl Motor, který nepoznal hořkost porážky

18.1.2019

Zimní liga veteránů – V sobotu 12.1.2019 se na hokejbalovém hřišti v Přelouči uskutečnil třetí ročník Zimní ligy veteránů, který vyhrál BC Motor Stars Jih. Nejužitečnějším hráčem se stal se čtyřmi body Jiří Mašík (Alfa Pardubice), který vyhrál s Jiřím Hubáčkem (Motor) i cenu za nejlepšího střelce. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Petr Bouma (Čuňáci) a nejrychlejší gól turnaje - cenu Bronislava Stuchlíka im memoriam získal Daniel Čapek (Čuňáci).

Letošní ročník VČ přeboru žen 2018 už je minulostí a tak je čas bilancovat

22.12.2018

VČ přebor žen 2018 – Posledním turnajem v Přelouči skončil letošní ročník Východočeského přeboru žen a tak je čas na hodnocení a jak se toho jednotlivé týmy zhostily, se dozvíte v článku níže. Nyní si týmy užívají zasloužený odpočinek, aby se mohly psychicky i fyzicky připravit na novou sezonu.

Ve druhém hracím víkendu Zimní přeloučské ligy úřadoval sedmigólový střelec Čejgl

14.12.2018

Zimní přeloučská liga - V sobotu 8. prosince 2018 pokračovala Zimní přeloučská liga druhým hracím víkendem, po kterém se do čela tabulky po rošádě mezi Břehy, Čuníky a Devils dostali poslední jmenovaní, za které úřadoval především Čejgl, jenž opanuje s jedenácti góly a třemi asistencemi, jak kanadské bodování, tak tabulku střelců. Z brankářů je stále nejúspěšnější Motyčka z Motoru, kterému se daří držet úspěšnost zákroků na 93%.

33. ročník Zimní přeloučské ligy má za sebou první hrací víkend

7.12.2018

Zimní přeloučská liga - V sobotu 1. prosince 2018 odstartoval na přeloučském hokejbalovém hřišti 33. ročník oblíbené Zimní ligy, ve kterém si účastníci užili počasí věrné názvu soutěže, takže o přehřátí některého z nich nemohla být ani řeč. Naštěstí však přeloučské zázemí nabízí sucho a teplo. Tak jako každý rok je místní soutěž určena celkům složeným z registrovaných i neregistrovaných hráčů.

Podzimní část sezony zavře extraligové derby a turnaj mikropřípravek

30.11.2018

Upoutávka – Ani na sklonku podzimní části sezony vás neochudíme o upoutávku na víkend. Regionální soutěže už ulehly k zimnímu spánku, poslední hrací víkend má před sebou extraliga mužů, juniorů i dorostu. A hned v několika případech se proti sobě postaví východočeští zástupci.

O víkendu zakončí podzim starší žáci, v Letohradě bude extraligové derby

22.11.2018

Upoutávka – Venku si o slovo říká paní zima, nicméně o víkendu se budou rozdávat další body. Z regionálních soutěží se hraje Liga starších žáků, z těch svazových všechny soutěže, podívejte se, kde co…

Starší žáci Jestřábů změří síly s Hradcem, v České Třebové bude Liga žen

16.11.2018

Upoutávka – Ačkoli řada z nás vytahuje zimní kabáty, nadcházející víkend slibuje další porci hokejbalu. V druhé lize se schyluje k poslednímu podzimnímu kolu, liga regionální už ulehla k zimnímu spánku. Kdo však ještě hraje dál, jsou starší žáci a pestro bude i ve svazových soutěžích…