Nenechte si ujít

33. ročník Zimní přeloučské ligy má za sebou první hrací víkend

7.12.2018

Zimní přeloučská liga - V sobotu 1. prosince 2018 odstartoval na přeloučském hokejbalovém hřišti 33. ročník oblíbené Zimní ligy, ve kterém si účastníci užili počasí věrné názvu soutěže, takže o přehřátí některého z nich nemohla být ani řeč. Naštěstí však přeloučské zázemí nabízí sucho a teplo. Tak jako každý rok je místní soutěž určena celkům složeným z registrovaných i neregistrovaných hráčů.

Podzimní část sezony zavře extraligové derby a turnaj mikropřípravek

30.11.2018

Upoutávka – Ani na sklonku podzimní části sezony vás neochudíme o upoutávku na víkend. Regionální soutěže už ulehly k zimnímu spánku, poslední hrací víkend má před sebou extraliga mužů, juniorů i dorostu. A hned v několika případech se proti sobě postaví východočeští zástupci.

O víkendu zakončí podzim starší žáci, v Letohradě bude extraligové derby

22.11.2018

Upoutávka – Venku si o slovo říká paní zima, nicméně o víkendu se budou rozdávat další body. Z regionálních soutěží se hraje Liga starších žáků, z těch svazových všechny soutěže, podívejte se, kde co…

Starší žáci Jestřábů změří síly s Hradcem, v České Třebové bude Liga žen

16.11.2018

Upoutávka – Ačkoli řada z nás vytahuje zimní kabáty, nadcházející víkend slibuje další porci hokejbalu. V druhé lize se schyluje k poslednímu podzimnímu kolu, liga regionální už ulehla k zimnímu spánku. Kdo však ještě hraje dál, jsou starší žáci a pestro bude i ve svazových soutěžích…

Regionální ligu čeká závěr podzimu, zápasem kola je Chrudim versus Delta

9.11.2018

Upoutávka – I když je v neděli svatého Martina, na bílém koni zřejmě nepřijede. To je dobrá zpráva pro všechny hokejbalisty, které čeká další nabitý víkend. Závěr podzimní části má před sebou přebor minipřípravek i mladších žáků, poslední kolo čeká regionální ligu a doma hrají všechny tři extraligové týmy z východu Čech.

Liga starších žáků nabídne souboj o čelo tabulky, závěr podzimu čeká přípravku

1.11.2018

Upoutávka – Podzimní část letošní sezony pomalu směřuje ke svému závěru, nadcházející víkend ale nabídne v regionu pestrou porci hokejbalu. V Letohradě a Svítkově se uskuteční poslední zastavení podzimu ve Východočeském přeboru přípravek, předposlední kolo pak čeká regionální ligu. V extralize juniorů se v třaskavém zápase střetnou Perníkáři s Piráty, v neděli pak Perníkáři hostí Kohouty.

Do závěrečného turnaje přeboru žen naskočí čtrnáct týmů, hrát se bude v Přelouči a Svítkově

25.10.2018

Upoutávka – Víkend, který v sobě ukrývá státní svátek s výročím 100 let republiky, je na nabídku hokejbalu na východě Čech poněkud skoupý. Své vyvrcholení ale zažije Východočeský přebor žen OPEN 2018, který se za rekordní účasti uskuteční v Přelouči a Svítkově.

Do Letohradu dorazí k derby třebovští junioři, v Přelouči bude klání minipřípravek

18.10.2018

Upoutávka – Podzimní část sezony se láme ve své půlce a nadcházející víkend opět vrací do regionu extraligu. Nabito bude ale i v ostatních soutěžích.

Liga starších žáků nabídne souboj Perníkářů a Pirátů, třetí kolo odehrají mladší žáci

11.10.2018

Upoutávka – Další našlapaný víkend je tu a tentokrát kromě zápasů mužských soutěží nabídne i turnaje dětí a také start MČR žen, jehož první dva turnaje hostí Písek a Kyjov. Z východu Čech tam míří dva týmy!

Regionální liga nabídne svou zápasovou čtyřku! Hraje se i mikro

4.10.2018

Upoutávka – Září je minulostí a první říjnový víkend nabízí další porci hokejbalu. Hraje se napříč kategoriemi a například v kategorii starších žáků netradičně i v neděli. Podívejte se na víkendový program…