Mládežnické soutěže

Letošní tečku za turnaji mládeže udělal Mikulášský turnaj mikropřípravek

6.12.2018

VČ přebor minipřípravek - Koná se v zimě, přesto má svou tradici. Už poněkolikáté hokejbalový turnaj mikropřípravek hostila pardubická nafukovací hala na Polabinách, ten poslední se konal v neděli, a to za účasti devíti týmů.

Svítkov jde do trháku

28.11.2018

Liga SŽ - V posledním kole podzimní části ligy starších žáků se utkaly celky z čela tabulky a zároveň šlo o derby. Utkání rozhodla druhá třetina, kterou pro sebe urval Svítkov v poměru 6:0 a o vítězi utkání tak bylo rozhodnuto předčasně. Tabulka tak nyní přináší jednoznačného vítěze podzimní části a to Svítkov, který je nyní v sedmi bodovém trháku a vzhledem k rozložení týmů a k odehraným zápasům má i našlápnuto na celkové vítězství. V dalším zápase se měli představit Jestřábi v Heřmanově Městci, ale skolila je marodka a tak se domluvili na odsunutí zápasu na jarní část. Poslední zápas přineslo vítězství Hradce Králové nad Jihlavou. 

Góly se nešetřilo

20.11.2018

Liga SŽ - Jako na střelnici se musely cítit týmy Jihlavy a Svitav, když obdržely od favoritů shodný počet 22 branek. Obě mužstva však zároveň vyzdvihla své soupeře, že ani přes narůstající skóre utkání nevzdaly a nadále bojovaly. Hradec Králové v poslední zápase víkendu vyzrál nad Přeloučí a porazil je tak v této sezóně již podruhé.

Další vydařený turnaj minipřípravek

15.11.2018

VČ přebor minipřípravek - Heřmanův Městec hostil třetí turnaj regionálního přeboru minipřípravek. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů a Ježkovka praskala ve švech. Organizátoři stejně jako ti předchozí zvládli vše na jedničku a tak děti mohli předvádět ty nejlepší výkony. Na závěr turnaje stihla dorazit místní televize TV Leknín, která přinese z turnaje, krátkou reportáž (do uzávěrky ještě nebyla k dispozici – sledujte na Facebooku: Leknín.TV).

Martin na bílém koni nepřijel, ale uzavřel podzimní část sezony Přeboru MŽ

14.11.2018

Přebor MŽ – V neděli 11.11.2018 se za účasti osmi týmů odehrálo páté kolo Přeboru mladších žáků na hokejbalovém hřišti v Pardubicích v Polabinách a v Letohradě, které uzavřelo podzimní část sezony Přeboru mladších žáků.

První odvety

13.11.2018

Liga SŽ - Minulý týden se uzavřelo první kolo zápasů a o tomto víkendu již byli na řadě první odvety. Ve všech zápasech brali všechny tři body favorité utkání. Svítkov si poradil s domácími Ježky, Jestřábi ukořistili povinné body proti Jihlavě, která letos sbírá především zkušenosti a Autosklo se rozstřílelo v domácím prostředí proti Sršňům ze Svitav.