2. liga

„Do brankářské výstroje mě to táhlo odjakživa,“ prozrazuje Lukáš Sterenčák

11.1.2019

Rozhovor – Nejdřív chytal fotbal, když ve Svitavech postavili hřiště, měl jasno. V letošní sezoně střídá dres druholigových českotřebovských Kohoutů a prvoligových brněnských Buldoků a s oběma týmy je po podzimu v TOP 3. Jaký byl podzim a jak vypadá jeho zimní příprava, to v rozhovoru prozradil brankář, který loni vychytal České Třebové druholigový titul, Lukáš Sterenčák.

„Věřím ve zlato, ten tým si to zaslouží,“ říká nejproduktivnější hráč druhé ligy Martin Čejgl

17.12.2018

RozhovorStatistikám v produktivitě po podzimní části východočeské druhé ligy kraluje Martin Čejgl. V deseti zápasech hráč s Ježkem na hrudi nastřílel třináct gólů a zaznamenal čtrnáct asistencí. V rozhovoru popisuje s nadsázkou sobě vlastní svou hokejbalovou kariéru, ohlíží se za podzimní částí a přiznává, že úroveň letošní druhé ligy je velmi vyrovnaná. „Zvlášť play off bude hodně nadupaný,“ míní Martin Čejgl, který aktuálně válí i v přeloučské zimní lize.

Podzimním mistrem je Chlumec, bez bodu skončil pouze dvakrát

3.12.2018

2. liga  /DOPLNĚNO/ – Dvaačtyřicet zápasů 2. ligy v regionu Čechy – Východ je minulostí a samozřejmě nebude chybět tradiční hodnocení podzimu, a to i s komentáři některých zástupců klubů. Na čele tabulky přezimuje Chlumec nad Cidlinou, který z deseti zápasů vybojoval jednadvacet bodů. Tabulka je ale vcelku vyrovnaná, vždyť první a pátý tým od sebe dělí pouze pět bodů…

 

Podzim zakončily vysoké výhry, na čele přezimuje Chlumec

19.11.2018

2. liga – Sváteční sobota byla posledním hracím kole druhé ligy regionu Čechy Východ. Nabídla čtyři zápasy, v nichž tentokrát zvítězily všechny domácí týmy. A to poměrně vysoko…

Podzim druhé ligy jde do finále

15.11.2018

Upoutávka na 2. ligu - Své poslední zápasy v roce 2018 odehrají hokejbalisté 2.ligy, s výjimkou České Třebové, která má pro toto kolo volno. Jako první přivítají vrtačky z Chlumce rezervu Svítkov Stars, v Hradci Králové rezerva pirátů přivítá kance ze Žamberku, Ježci z Heřmanova Městce doma hrají s rezervou jestřábů z Přelouče a podzimní část soutěže zakončí v Pardubicích, kde rezerva Autoskla hostí hokejbalisty ze Svitav.

Body se dvakrát dělily, v Hradci padl jen jeden gól

12.11.2018

2. liga – Ve druhé lize je předposlední kolo podzimu minulostí. Přineslo zajímavé výsledky. Svitavští v okleštěné sestavě vybojovali bod v Chlumci nad Cidlinou, rezerva Pirátů vyhrála v prodloužení nad Ježky. Přelouč tentokrát nevstřelila ani jeden gól a Žamberku k zisku bodů pomohl extraligový trojlístek z Letohradu.

Chlumci bod navíc vystřelil Masopust, Svitavy dál jedou na vítězné vlně

8.10.2018

2. liga – Devět bodů. Tolik mají na svém kontě Ježci, Česká Třebová a Svitavy po uplynulém víkendu. Právě tyto tři týmy jsou v čele tabulky, nahoru se ale tlačí další týmy. Uplynulá sobota přinesla čtyři zápasy. Svitavy i rezerva Hradce body doma uhájily, z Heřmanova Městce si je domů odvezli Kohouti a v Chlumci se Vrtačky s Kanci musely o body podělit.

Kohouti deklasovali rezervu Autoskla, béčko Hradce padlo ve Svitavách

1.10.2018

2. liga – Tři zápasy měla na programu v sobotu nejvyšší mužská regionální soutěž. Hrálo se v České Třebové, Svitavách a Svítkově a zatímco na prvních dvou jmenovaných body zůstaly v domácí kabině, ve Svítkově se strhla gólová přestřelka a v ní body nakonec vybojovali Ježci. Díky zisku tří bodů se tak v průběžné tabulce vyšvihli na její vrchol

Repríza loňského finále vyšla lépe Kohoutům. Svítkov má první bod

24.9.2018

2. liga – Třetí kolo druhé ligy na východě Čech doneslo čtyři zajímavá utkání. Nejvíc branek padlo v Hradci Králové, před který se ale v průběžné tabulce na druhé místo díky výhře ve Svitavách vyhoupli Ježci. Překvapením kola se dá nazvat výsledek 2:1 na nájezdy v Polabinách, kde B tým Svítkova v početné sestavě čelil rezervě Autosklářů a vydoloval tu první bod do své tabulky.

Autoskláři školili v produktivitě, souboj Jestřábů a Ježků rozhodly až nájezdy

17.9.2018

2. liga /Doplněno/ – Druhé kolo nejvyšší regionální soutěže je minulostí. Ani tentokrát nechyběly nájezdy, které viděli fanoušci v Přelouči. Tady se představili tři reprezentanti kategorie Masters – Libor Komůrka, Rudolf Raška a Lubomír Menc. Bod navíc Ježkům vystřelil Dominik Macenauer. Ve Svitavách padl vysoký výsledek, stejně jako ve Svítkově, kde úřadovaly chlumecké Vrtačky. Žamberští Kanci jako jediní hráli až v neděli a na domovské půdě v Dlouhoňovicích sice nad rezervou Pirátů vedli, nakonec ale prohráli o dva góly.